STONEX S990A - vysoce přesný a odolný GNSS RTK přijímač s IMU (korekce náklonu), s kontrolérem SH5A a SW Cube-a - kompletní sada

bez DPH: 149 900 Kč

s DPH: 181 379 Kč

  • Výrobce: Stonex
  • Katalogové číslo: 80379
  • Záruka (měsíců): 24
  • Termín dodání (dny): 1
  • Skladem: 7 ks

Stonex S990A je výsledkem nepřetržitého vývoje integrovaných GNSS přijímačů Stonex. Obsahuje novou, vysoce přesnou multi-konstelační anténu a 4G LTE modem pro plně integrovanou komunikaci, kombinovanou s lehkým a moderním designem. Přijímač je vybaven funkcí IMU, díky které může automaticky opravovat souřadnice naměřených bodů dle úhlu náklonu a směru sklonu výtyčky. Díky tomuto pak není nutné výtyčku držet přesně svisle na bodě. Nový systém IMU umožňuje měření s náklonem až do 60°.

Vestavěný GNSS přijímač S990A od společnosti Stonex sleduje všechny současné satelitní signály GPS, GLONASS, Beidou, GALILEO a QZSS a prostřednictvím upgradovatelného firmwaru nabízí příležitost pro aktualizaci s nejnovějšími dostupnými funkcemi. Přijímač S990A je vybaven kvalitním 800 kanálovým GNSS OEM boardem americké firmy Hemisphere . Barevný dotykový displej a WebUI představují snadný a rychlý způsob, jak mít přijímač neustále pod kontrolou.

Samozřejmostí S990A je elektronická libela, která umožňuje provádět měření bez soustavného sledování libely na výtyčce, což zvyšuje produktivitu. Jako u dalších anténách Stonex, je i S990A vybavena operačním systémem Linux, který zajišťuje základní konfiguraci pomocí Wi-Fi připojení.

Při práci také oceníte odolnost vůči pádu z výšky 2 metrů, odolnost vůči prachu a vodě IP67 a magnéziové tělo, které zajišťuje S990A vysokou odolnost.

S990A je nový přijímač Stonex GNSS, který dokáže automaticky vybrat nejlepší kombinaci signálů GNSS s možností přijímat korekce v reálném čase Atlas®, pokud jsou signály spojení přerušeny nebo nejsou k dispozici.

aRTK™
aRTK je inovativní funkce, která je k dispozici v GNSS přijímači Stonex Sl0A, který značně zmírňuje dopad nestability komunikace na zemi.
• aRTK je dodáván prostřednictvím satelitu pro bezproblémové měření s centimetrovou přesností v oblastech, kde jsou místní komunikační linky RTK nestabilní.
• aRTK poskytuje uživatelům RTK další díl komunikační redundance, která zajišťuje, že produktivita není ovlivněna přerušovanou datovou konektivitou.

Díky aRTK je přijímač schopen pokračovat v generování RTK pozic v době, kdy se pozemní korekční zdroj RTK stává na několik minut nedostupný:
H100: lm 95% (50cmRMS)
H30: 30cm 95% (15cm RMS)
H10 8cm 95% (4cm RMS)
 
Atlas® Correction Service
Atlas® je subskripce pro službu S990A, jejímž cílem je dosažení různých úrovní přesnosti v závislosti na typu subskripce, ​​který potřebujete. Atlas® poskytuje přesné měření s centimetrovou přesností po celém světě, a je perfektní při práci v obtížných oblastech.
Hlavní rysy:
• Není vyžadována žádná základna stanice RTK nebo síť RTK
• Údaje o korekci jsou nepřetržitě přenášeny družicovým pásmem L nebo internetem, které poskytují globální pokrytí
• Překlenutí výpadků RTK pro nepřetržité přesné měření
• Autonomní vzdálená poloha s přesností v řádu centimetrů
• Zachovává přesnosti polohy během ztrát datových toků RTK
• Udržuje přesnost polohy co nejdéle

Kontrolér iGET GBV6600 obsahuje nejnovější verzi SW Cube-a v češtině, jež umožňuje zaměřovat i vytyčovat přímo v S-JTSK se schváleným globálním klíčem.

Sledované satelitní systémy
GPS: L1 C / A, L1C,  L1P, L2C, L2P, L5
Glonass: L1 C / A, L1P, L2C/A, L2P, L3
Beidou: B1, B2, B3, ACEBOC
Galileo: E1, ALTBOC, E5a, E5b, E6
IRNSS: L5
QZSS: L1 C / A, L1C, L2C, L5, L6
SBAS: L1, L5

Technické parametry:

Statický mód:
- horizontální: 2,5mm  ± 0.1ppm
- vertikální: 3.5mm  ± 0.4ppm
RTK mód:
- horizontální: 5mm  ± 0.5ppm
- vertikální: 10mm  ± 0.5ppm

Inicializace: méně než 10 vteřin
Kanály: 800
Odolnost proti pádu z výšky 2m a proti 100% vlhkosti

Rozměry přijímače: průměr 151mm a výška 94.5mm

Hmotnost přijímače: 1,40kg s vestavěnou baterií

Odolnost proti vodě a prachu: IP67
Provozní teplota: -40°C až +65°C

V ceně sestavy je:
- Kompaktní GNSS přijímač s anténou
(Integrovaný Bluetooth, interní 4G modem)
- dvě interní Li-Ion baterie
- kontrolér SH5A se SW Cube-a v češtině
- držák pro kontrolér
- transportní kufr
- karbonová teleskopická výtyčka
- SW GeusTrans 2018 verze 1.0 pro globální transformaci a tvorbu protokolů pro katastr

Ceník Atlas korekcí na vyžádání.

V ceně elektrozařízení je zahrnut recyklační poplatek REMA systému (www.remasystem.cz).