Sklonový rotační laser Pulsar 2S

bez DPH: 32 600 Kč

s DPH: 39 446 Kč

  • Výrobce: Nestle
  • Katalogové číslo: 68132
  • Záruka (měsíců): 60
  • Termín dodání (dny): 7

Stavební sklonový laser Pulsar 2S je rotační stavební s pracovním dosahem měření 500 m a s přesností ±1 mm/10 m. Sklon v osách X, Y lze nastavit od -8% do +8%. Rotační sklonový laser Nestle Pulsar 2S je především určen pro využití v exteriéru. Přístroj nabízí měření roviny vodorovné, svislé a skloněné.

Rotační sklonový laser Nestle Pulsar 2S je především určen pro využití v exteriéru. Přístroj nabízí měření roviny vodorovné, svislé a skloněné. Pracovní dosah sklonového laseru je 500 m a jeho přesnost je ±10 mm/100 m. Sklon je možné zadávat přímo v procentech nebo je možné nastavit sklon obecný. Rozsah nastavení sklonu v obou na sebe kolmých osách (X, Y) je ±8 %. Rotační sklonový laser Pulsar 2S umí měřit i svislou rovinu. Navíc je vysílán i paprsek kolmý ke zvolené rovině, a to nahoru i dolů od přístroje (tzv. laserová olovnice).Videoukázka ovládání

Sklonový laser Pulsar 2S lze využívat i v interiéru, protože laserový paprsek je možné nastavit do skenovacího režimu v úhlech 10 °, 45 °, 90 ° a 180 °. Odolnost přístroje vůči okolnímu prostředí je dána hodnotou IP 56. V ceně je i držák pro svislé postavení nebo pro připevnění laseru na stěnu a plnohodnotné dálkové ovládání s dosahem 20 m.

Obsah standardní dodávky sklonového laseru Pulsar 2S:

- rotační sklonový laser Nestle Pulsar 2S,
- přijímač DR včetně držáku na nivelační nebo laserovou lať,
- vnitřní baterii a nabíječku baterií na 220 V,
- robustní držák na stěnu nebo pro svislé postavení,
- laserové brýle,
- dálkový ovladač,
- přenosný kufr pro rotační laser a příslušenství,
- návod na použití v češtině.

V ceně elektrozařízení je zahrnut recyklační poplatek REMA systému (www.remasystem.cz).