GPS S760 s programem GEOAGRI (0,05m) pro farmáře

bez DPH: 94 000 Kč

s DPH: 113 740 Kč

  • Výrobce: SOUTH
  • Katalogové číslo: 804
  • Záruka (měsíců): 24
  • Termín dodání (dny): 2

S760 od společnosti SOUTH nabízí vylepšenou přesnost sub 5cm. Program GEOAGRI zjednodušuje práci v terénu a plně spolurpacuje s programem AGRONOM společnosti AG info.

Velmi přesný GNSS přístroj určený pro GIS aplikace má vestavěný L1/L2 GPS GLONASS přijímač, GSM telefon, mikrofon a reproduktor, foťák 3MP pro jednoduché ukládání obrázků, jako atribut měřeného bodu. Přístroj je vybaven revoluční technologií Everest, která zrychluje zpřesnění přístroje na požadovanou přesnost. Přístroj umožňuje i měření s cm přesností pomocí externí antény, která není standardním vybavením přístroje. Kvalitní obrazovka, která je dobře viditelná i za plného sluníčka a vodotěsnost IP67 předurčuje stroj ke každodennímu používání. Stroj je dále vybaven Bluetooth, Wi-Fi a USB rozhraním, které vám dává možnost si vybrat jak s přístrojem komunikovat v kanceláři,…
Profesionální GNSS jednotka
Vysoká kvalita mapovací GPS antény a základní desky, plus nedávno přijatý ASIC čip a patentovaný COAST algoritmus, zajistěte rychlejší sledování družic a spolehlivější výsledky. GPS S760 do ruky snese srovnání s mnoha podobnými mnohem dražšími přístroji světových značek. Vynikající výkon je zaručený dokonce i ve špatném místě příjmu satelitů, např. pod stromem, u rohu budovy a tak dále. Je to dáno zadržováním účinku vícecestného šíření a rychlou fází hladící technologie. 
Post-processingový a kinematický mód
V PP módu zařízení poskytuje výsledek měření a do 1cm. Tento mód je využívaný pro velmi přesné měření v terénu, ale jeho výsledky jsou k dispozici až při zpracování v kanceláři.
Jednoduchý přístup do sítě referenčních stanic
Zabudovaný GPRS modem pomáhá jednotce příjem korekčních dat ze sítí referenčních GNSS sítí v reálném čase. Tím je možné, aby jednotka měřila s přesností 5cm v terénu .

V ceně elektrozařízení je zahrnut recyklační poplatek REMA systému (www.remasystem.cz).